KLASTER > mapa Klastrowiczów
Wyższa Szkoła Ubezpieczeń w Krakowie

 

     

 

 

Adres

 

 

ul. Karmelicka 32, 31-128 Kraków

 

Województwo

małopolskie

 

E-mail

wsu@wsu.pl

 

Telefon

 

(+48 12) 266 88 24

 

Fax

(+48 12) 633 09 21

 

Strona www

www.wsu.pl

 

Branża

 

ICT, Ubezpieczenia

Rok założenia

 

2000

Wielkość zatrudnienia

 

31

Opis

 

Wyższa Szkoła Ubezpieczeń w Krakowie jest szkołą nauk ekonomicznych i społecznych oraz niepubliczną placówką kształcenia przyszłych specjalistów ds. administracji i ubezpieczeń. W ramach jej działalności istnieje Instytut Ubezpieczeń Społecznych i Gospodarczych WSU, który poza działalnością na rzecz instytucji, organizacji i przedsiębiorstw sektora finansów, świadczy usługi badawcze i konsultingowe wszelkim podmiotom i organizacjom gospodarczym.

Od 2009 roku IUSG WSU bierze udział w modelowaniu polskiego rynku finansów i ubezpieczeń poprzez inicjowanie, promowanie i przeprowadzanie działań wspomagających rozwój tego rynku, wprowadzanie nowych podmiotów gospodarczych i nowych produktów z dziedziny finansów i ubezpieczeń oraz prowadzi działalność badawczo-rozwojową, dydaktyczną, szkoleniową, wydawniczą, lobbingową. IUSG WSU wykonuje projekty o charakterze prokonsumenckim, realizowane niezależnie lub wspólnie z  instytucjami finansowymi, stowarzyszeniami i izbami gospodarczymi branż ubezpieczeniowych i finansowych.

Wyższa Szkoła Ubezpieczeń w Krakowie od 11 lat prowadzi jednostki naukowo badawcze w postaci zakładów branżowych. Podstawą działalności jest ustawa i statut nadany w drodze decyzji Ministra Nauki Szkolnictwa Wyższego.

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


               

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IT

Warszawa

 

 

 

 

IT

Piaseczno / Warsaw

 

 

Web design

Radom

 

Business consulting

Warsaw

 

 

Doradztwo IT

Warszawa

Adres
Aleje Jerozolimskie 51/9
00-697 Warszawa
Telefon/Fax
Tel. (022) 887-20-90
Fax: (022) 636-01-76
E-mail
info@sekwencja.eu
Dojazd
zumi.pl

Copyright © 2009